Stogo bagažinės TERRA DRIVE yra gaminamos iš pačių tvirčiausių medžiagų naudojant modernias technologijas.

Automobilinės stogo bagažinės TERRA DRIVE yra sandarios, pagamintos iš smūgiams atsparaus plastiko. Bagažinės dugnas yra dvigubas, sutvirtintas plastikinėmis briaunomis, aliuminio kreiptuvais ir kampais. Papildomai sutvirtinti dangčio kraštai. Patikimos atramos, kilpos ir užraktai patikimai tarnaus net ir žiemą, o specialūs tvirtinimo diržai patikimai užfiksuos krovinį. Šarnyrinis mechanizmas užtikrina saugų bagažinės atidarymą ir uždarymą.

Stogo bagažinės TERRA DRIVE 420, 440 ir 480 turi dvipusį atidarymą (bagažinę galima atidaryti iš dešinės arba kairės pusės).

Stogo bagažinėse TERRA DRIVE 320, 440 ir 480 dugnas sutvirtintas trimis plieniniais profiliuotais stačiakampiais vamzdžiais per visą ilgį. TERRA DRIVE 420 modelio dugnas sutvirtintas keturiais tokio tipo vamzdžiais kurie yra padengti antikorozine danga ir nudažyti (tvirtinimo apkaba eina per plastiko sluoksnį ir vamzdį, ir apkrova pasiskirsto tolygiai, o ne tam tikruose taškuose, kaip tai būna kai sutvirtinamas tik plotas po apkaba).

Visos automobilinės bagažinės TERRA DRIVE pagamintos iš kokybiško, lengvo ir tvirto ABS plastiko, montuojami patikimi trijų kaiščių užraktai, užtikrinantys bagažinės turinio saugumą. Dangtis sandariai užsidaro, užtikrinama apsauga nuo lietaus ir purvo.

TERRA DRIVE stogo bagažinės yra sertifikuotos, atitinka Europos Sąjungos kokybės bei saugumo reikalavimus.