TAISYKLĖS

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Uždaroji akcinė bendrovė JUMTA, Įmonės kodas: 305048436, Buveinė: Veiverių g. 150C, Kaunas 46391, Lietuva. Telefono numeris: +370 672 87873, El. paštas: info@terradrive.lt yra internetinės parduotuvės TERRA DRIVE Baltic (www.terradrive.lt) administratorius bei teisių savininkas.

1.2. Šios taisyklės sudarytos norint užtikrinti Pirkėjo ir Internetinės parduotuvės TERRA DRIVE Baltic (www.terradrive.lt) teises, nustatyti abiejų šalių pareigas ir atsakomybes.

1.3. Prieš pradėdamas naudotis Internetine parduotuve ir joje teikiamomis paslaugomis, Pirkėjas privalo atidžiai perskaityti ir susipažinti su šiomis Taisyklėmis. Naudodamasis Internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Pirkėjas patvirtina, kad sutinka laikytis Taisyklių.

1.4. Taisyklės laikomos sutartimi, sudaroma tarp Pirkėjo ir Internetinės parduotuvės TERRA DRIVE Baltic (www.terradrive.lt) veiklą vykdančių  asmenų.

1.5. Parduotuvė atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Parduotuvės Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.

1.6. Parduotuvė pasilieka teisę bet kuriuo metu Taisykles pakeisti. Pirkėjui taikomos tos Taisyklės, kurios galioja pirkimo momentu.

2. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

2.1. Asmeninę informaciją prašoma nurodyti tik pateikiant užsakymą arba registruojantis naujienlaiškio prenumeratai.Internetinė parduotuvė įsipareigoja neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Internetinės parduotuvės partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka.

3. SUTARTIES SUDARYMAS

3.1. Užsakymas laikomas pateiktu, kai Pirkėjas  patvirtina, jog užsako prekių krepšelyje pateiktas prekes.

3.2. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas yra laikomas tuomet, kai Pirkėjas pateikia užsakymą ir elektroniniu paštu, kurį nurodė registracijos metu arba prekių užsakymo formoje, gauna laišką, kuriame prekės (-ių) užsakymas yra patvirtinamas. Nuo to momento, Pirkėjas yra įpareigotas už užsakytas prekes atsiskaityti tuo metu nustatytomis kainomis ir šias prekes priimti.

3.3. Šios sutarties neatskiriama dalimi laikomas priedas, t.y. patvirtintas užsakymas su jame nurodytomis prekėmis, tiksliu jų skaičiumi ir kainomis.

4. PREKĖS IR JŲ KAINOS

4.1.Kiekvienos prekės charakteristikos aprašomos prie kiekvienos prekės.

4.2. Prekių viešas pateikimas neįpareigoja parduoti prekes.

4.3. Parduotuvė pasilieka teisę bet kuriuo momentu keisti prekių pasiūlą.

4.4. Parduotuvė neprisiima atsakomybės dėl netikslios ir (ar) neišsamios informacijos apie prekę. Jos spalva, forma ar kiti parametrai gali skirtis dėl naudojamo monitoriaus ypatybių ir (ar) nustatymų.

4.5. Konkrečių prekių kainos pateiktos eurais ir nurodytos ties kiekvienos prekės aprašymu. Parduotuvė įsipareigoja prekes parduoti už užsakymo momentu galiojančias ir užsakymu patvirtintas kainas.

4.6. Jei pardavėjas yra PVM mokėtojas, į prekės kainą yra įskaičiuotas pridėtinės vertės mokestis (PVM)

4.7. Į prekės kainą yra įskaičiuotas pristatymo mokestis.*

5.    ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

5.1. Apmokėjimas laikomas atliktu, kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma Intertinės parduotuvės sąskaitoje arba sumoka grynais pinigais kurjeriui ar įmonės atstovui atsiimant prekes. 

5.2. Pirkėjas pasirinkęs apmokėjimą už prekes bankiniu pavedimu turi apmokėti už prekes per dvi darbo dienas nuo  pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo, t.y. ne vėliau kaip po dviejų darbo dienų po užsakymo patvirtinimo, išsiųsto į nurodytą registracijos anketoje ar prekių užsakymo formoje elektroninį paštą.

 5.3. Apmokėjimas už prekes galimas tokiais būdais:

 5.3.1.Bankiniu pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jums bus pateikta išankstinė sąskaita kurią galėsite apmokėti internetinėje bankininkystėje ar banko skyriuje.

5.3.2. Grynaisiais atsiimant prekes. Jums pageidaujant, atsiskaityti galėsite ir grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Prieš išsiunčiant siuntinį su Jumis susisieksime dėl užsakymo patvirtinimo.Taip pat galite atsiimti prekes bei atsiskaityti grynaisiais mūsų biure. Tačiau būtina prieš tai susiderinti tikslų prekių atsiėmimo laiką.

6. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 6.1. Prekės grąžinamos vadovaujantis Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 dėl „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“.

6.2. Bet kurią, įsigytą prekę, per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus nenurodant jokios priežasties ar pakeisti nauja.

6.3. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pardavėjas padengia tik tuo atveju, jeigu prekė yra su gamintojo defektu.

6.4. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis.

6.5. Grąžinamas prekes siųskite per kurjerį ar pristatykite patys.

6.6. Prieš grąžinimą susisiekite su mumis el. paštu info@terradrive.lt ar telefonu +370 672 87873.

6.7. Internetinė parduotuvė visoms prekėms suteikia 36 mėnesių garantiją.

 7.PREKIŲ PRISTATYMAS

7.1. Prekes pristatome per kurjerį arba galite pasiimti patys TERRA DRIVE Baltic biure.

7.2. Internetinė parduotuvė  įsipareigoja pristatyti Kliento užsakytas prekes, nurodytu adresu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje per 2-5 darbo dienas.

7.3. Prekės pristatomos užsakymo duomenyse nurodytu adresu. Jei Pirkėjas nurodo klaidingą prekių pristatymo adresą, Pirkėjas padengia atsiradusias papildomas pristatymo išlaidas.

7.4. Internetinė parduotuvė neatsako ir netikrina ar prekes atsiima būtent užsakyme paminėtas asmuo. Tai Pirkėjo atsakomybė.

7.5.Pirkėjas pastebėjęs, jog prekės neatitinka užsakyme numatytų reikalavimų, įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Internetine parduotuve el.paštu info@terradrive.lt ar telefonu +370 672 87873. Internetinė parduotuvė įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl Internetinės parduotuvės ar jos vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės. Administratoriui per protingą, su Klientu suderintą terminą, trūkumų nepašalinus, Klientas turi teisę savo teises ginti LR Civiliniame Kodekse numatyta tvarka.

8.TAIKYTINA TEISĖ

8.1. Taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

9. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

9.1. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.