Stogo skersiniai TERRA CLIP WING

 

Nemokamas pristatymas! *

Smulkiau

100,00€

PREKĖS APRAŠYMAS

Komplektas 2 vnt.
Maksimali krova (kg) 75
Stogo skersiniai Aliuminio profilis (sparno formos) 82x28x2.5
Užraktas Nėra
Garantija 3 metai
Gamintojas TERRA DRIVE

Apie prekę

Stogo skersiniai TERRA CLIP WING (Komplektas)

Sparno formos stogo skersiniai TERRA CLIP AERO skirti automobiliams neturintiems išilginių laikiklių ar tvirtinimo taškų ant stogo. Itin tvirti stogo skersiniai su guminėmis sandarinimo juostomis. Standartinis skersinių ilgis 110, 120, 130, 140 ir 165 cm.

Skersinių tvirtinimo sistemos TERRA CLIP "kojos" gaminamos iš  tvirto ir kokybiško plieno, galinčio atlaikyti dideles apkrovas. Skersinių tvirtinimo sistema TERRA CLIP  komplektuojama su elastingais, kokybiškais guminiais sandarinimo įdėklais, skirtais apsaugai nuo įbrėžimų.

TERRA WING sutvirtinti aliuminio skersiniai yra aerodinaminės sparno formos, 8,2 cm pločio. Profilio storis – iki 3 mm (profilis storesnis nei kitų analogiškų gaminamų skersinių, todėl turi didesnę leistiną apkrovą – iki 75 kg).

Viršuje yra standartinis T-formos griovelis, į kurį galima montuoti papildomus laikiklius – dviračių, valčių, slidžių, snieglenčių ir kito inventoriaus tvirtinimui.

Šią TERRA DRIVE prekę galite užsisakyti ir telefonu +370 672 87873 ar el. paštu: info@terradrive.lt

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Stogo skersiniai TERRA CLIP WING

Stogo skersiniai TERRA CLIP WING

 

Nemokamas pristatymas! *

Parašyti atsiliepimą

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsisiųsti

CLIP tinka šiems automobiliams

Jei kataloguose neradote savo automobilio modelio, ar nesate tikri, kad pasirinkote tinkamus skersinius, prašome kreiptis telefonu ar e-paštu, padėsime išsirinkti.

Atsisiųsti (565.86k)